Proces

Projektujemy

Na pierwszym spotkaniu z klientem omawiamy dokładnie potrzeby w kontekście projektowanego otoczenia. Inwentaryzujemy przestrzeń, zwracamy uwagę na wystawę słoneczną oraz typ gleby. Koncentrujemy się na tym, aby projekt, który przekażemy zawierał wszelkie szczegóły, ukazywał kierunek myślenia przy jednoczesnym zrozumieniu i poszanowaniu przyrody.

Oddajemy klientowi pełny pakiet zawierający szczegółowy dobór roślinności, kosztorys, wizualizacje oraz projekt małej architektury, nawadniania i oświetlenia. Przeistaczamy w życie wcześniej powstałe idee.

orenda szkic ogrodu
szkic ogrodu orend

Realizujemy

Każdy projekt realizujemy po wcześniejszym uzgodnieniu projektu i zawartych w nim szczegółów. Nasza ekipa składa się z profesjonalnych ogrodników oraz pasjonatów. Współpracujemy z lokalnymi szkółkami oraz branżowcami.

Realizujemy projekt od początku do końca. Kształtujemy i budujemy przestrzeń, montujemy małą architekturę, nawodnienie i oświetlenie. Sadzimy rośliny i przekazujemy gotowy ogród właścicielom.

ilustracja roslinna 2
Pielęgnujemy

Proponujemy sezonowe abonamenty pielęgnacyjne, które w zależności od wymagań i potrzeb odbywają się raz, dwa lub cztery razy w miesiącu. Na życzenie klienta przeprowadzamy jednorazowe pielęgnacje raz lub dwa razy w roku - wiosną i/lub jesienią.

Pielęgnujemy

Proponujemy sezonowe abonamenty pielęgnacyjne, które w zależności od wymagań i potrzeb odbywają się raz, dwa lub cztery razy w miesiącu. Na życzenie klienta przeprowadzamy jednorazowe pielęgnacje raz lub dwa razy w roku – wiosną i/lub jesienią.

orenda ogrody szkic

Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Możesz wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej otwórz: Polityka prywatności