Opinie

Józem CempaRewaloryzacja i rewitalizacja Cmentarza Żydowskiego
Czytaj więcej
Niniejszym zaświadczam, iż Pani Katarzyna Pieniawska współpracowała z firmą Cel-Art Józef Cempa mieszczącej się we Wrocławiu na ulicy Św. Jadwigi 9/7. w okresie od 2 listopada 2008 do 30 lipca 2009 roku. W okresie tym była współautorem m.in. projektu pt: 'Rewaloryzacja i rewitalizacja Cmentarza Żydowskiego mieszczącego się na ulicy Lotniczej we Wrocławiu'. Zakres opracowania obejmował: • inwentaryzację szaty roślinnej • gospodarkę drzewostanem • analizę układu przestrzennego (analizę kompozycji) • sporzadzenie dokumentacji technicznej w zakresie zachowania i odtworzenia kompozycji zieleni. • sporządzenie dokumentacji technicznej w zakresie odtworzenia osi widokowych. a w szczególności osi WEST-OST-ACHSE • sporządzenie dokumentacji technicznej w zakresie uzupełnienia nasadzeń w strefie gospodarczej założenia . sporządzenie dokumentacji technicznej w zakresie zagospodarowania terenu przy strefie pomnika, w strefie budynków przedpogrzebowych oraz w strefie placu przedwejściowego.

Współpraca przebiegała harmonijnie i terminowo. Wszelkie prace wykonane były rzetelnie i fachowo.
Maciej CzystyAnaliza drzewostanu w Skarbimierz - Brzeg
Czytaj więcej
Zakład Usług Inżynierskich Maciej Czysty z siedzibą przy ulicy Byczyńskiej 33, 46-203 Brzeg zaświadcza, iż Pani Katarzyna Pieniawska wykonywała w 2012 roku analizę drzewostanu znajdującego się na odcinku Skarbimierz - Brzeg do zadania: 'Projekt i budowa kolektora dywersyjnego przerzutu ścieków ze strefy aktywności gospodarczej w gminie Skarbimierz do systemu kanalizacji sanitarnej miasta Brzeg'.

Opracowanie zostało wykonane rzetelnie i profesjonalnie. Mogę polecić Panią Katarzynę Pieniawską jako pracownika kompetentnego i fachowca w swojej dziedzinie.
Anna WalczukBudowa placu Zabaw
Czytaj więcej
Udzielam referencji firmie ORENDA - pracownia projektowania zieleni z siedzibą w Brzegu ul. Chrobrego 14c/1 i tym samym potwierdzam, że firma wykonała projekt budowy placu zabaw w ramach rządowego programu Radosna Szkoła w roku 2013. Z przyjemnością stwierdzam, że zlecenie zostało wykonane w terminie, a projektantka ustalała każdy szczegół z inwestorem. Na uwagę zasługuje profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętność doradztwa w zakresie najlepszych rozwiązań.

Mając na uwadze powyższe polecam usługi firmy Orenda jako firmy godnej zaufania i w pełni przygotowanej do wykonywania tego typu usług.
Igor BandrowiczBurmistrz miasta i gminy Prusice
Czytaj więcej
Gmina Prusice potwierdza, iż firma Orenda z siedzibą w Brzegu przy ulicy B. Chrobrego 14c/1 opracowała w 2013 roku koncepcję dla przedsięwzięcia: „Utworzenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Prusice" Krościna Mała, działka nr 20/4, obręb Krościna Mała". Firma Orenda wykazała się fachowym przygotowaniem i wiedzą techniczą. Zlecenie zostało wykonane prawidłowo, solidnie i terminowo.

Firmę Orenda rekomendujemy jako firmę wykonująca powierzone zadania z dużym zaangażowaniem.
Kordian MorawskiDom Złotego Wieku
Czytaj więcej
Pani Katarzyna Pieniawska w okresie od maja 2009 roku do grudnia 2009 roku współpracowała z Pracownią Projektową Budownictwa Ogólnego Best - Projekt Kordian Morawski przy sporządzeniu dokumentacji projektowej pod nazwą: Zmiana sposobu użytkowania wraz z przebudową i nadbudową budynku przy ul. Rekreacyjnej 2 w Świebodzicach, z przeznaczeniem na Dom Złotego Wieku. Dokumentacja obejmowała opracowanie projektu zagospodarowania terenu o powierzchni ok. 1,35 ha.

Opracowanie zostało wykonane fachowo i rzetelnie.
Krzysztof SzewczykZarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu
Czytaj więcej
Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu z siedzibą przy ul. Jana Matejki 1, 58-300 Wałbrzych zaświadcza, iż firma Orenda z siedzibą przy ul. B. Chrobrego 14c/I, 49-300 Brzeg opracowała koncepcję dla zadania inwestycyjnego pt.: ,,Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu zielonego przy ulicy Broniewskiego w Wałbrzychu na odcinku od zatoki autobusowej zlokalizowanej na wysokości posesji ul. Broniewskiego 35-43 do skrzyżowania z ulicą Wyszyńskiego".

Powyższe zlecenie zostało wykonane solidnie i terminowo. Firma Orenda charakteryzuje się fachowym ujęciem zagadnien oraz ich indywidualnym rozwiązaniem. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z firmą Orenda i możemy ją rekomendować przyszłym inwestorom.
Katarzyna Bereśniewiczprojekt ogrodu- Wrocław
Czytaj więcej
Do firmy Orenda trafiłam z polecenia. Obejrzałam również portfolio na stronie internetowej i stwierdziłam, że dam tej firmie szansę na projekt uporządkowania mojego ogrodu. I z perspektywy czasu myślę, że to była dobra decyzja. Pani Katarzyna, w trakcie przygotowywania projektu, była otwarta na uwagi zarówno moje jak i mojej siostry i uwzględniała je w projekcie. W sytuacjach wątpliwych wyjaśniała konstruktywnie swój punkt widzenia jak i potrafiła wyjaśnić różnice w koncepcjach swoich jak i przez nas zaproponowanych, nie upierając się przy swoich, czy też nie krytykując naszych, ale wskazując dobre i słabe punkty obu. Czułam, że moje oczekiwania są brane pod uwagę. Podoba mi się także nowoczesne spojrzenie Pani Katarzyny całościowe na działkę, które uwzględnia pro-ekologiczne aspekty: niedobór wody i ewentualne próby jego przeciwdziałania poprzez dobór odpowiedniej roślinności oraz zaproponowanie łąki kwietnej zamiast trawnika, która też jest zdecydowanie tańsza w utrzymaniu poprzez brak konieczności częstego koszenia. Nie mogę się doczekać realizacji 🙂 Polecam firmę Orenda jako firmę tworzącą zieloną koncepcję zagospodarowania terenu - przygotowanie projektu przebiegało w miłej atmosferze i terminowo.
Poprzedni
Następny

Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Możesz wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej otwórz: Polityka prywatności